שאלות נפוצות בנושא המאגר

איך זה עובד?

מאושר על ידי רבנים של חב"ד מכל העולם, ואחרי מאות חברי האתר שכבר באו בקשרי השידוכים, אנו בChabadMatch מבינים ששידוך הוא הנס הגדול ביותר ויכול לבוא מכל-כך הרבה כיוונים שונים.  הדבר החשוב הוא ליצור את הכלי. 

המאגר מהווה תשתית עבודה שיתופית לשדכנים בכל רחבי העולם, וכן לראשי קהילות המעוניינים לסייע לבני קהילתם במציאת שידוך.  המועמדים לשידוך נרשמים למאגר הנתונים באמצעות מילוי שאלון מפורט המתאר את עצמם ואת הרקע שלהם. הורים יכולים לרשום את בנם/בתם.  בכל רישום ניתן לבחור למי להפנות הצעות מתאימות – למועמד/ת לשידוך, להורה או לאיש קשר אחר.  כל המידע המאוחסן במסד הנתונים נשמר בסודיות, השמות והתמונות נגישים לשדכנים שאושרו בלבד. 

השדכנים שאושרו יכולים לבצע חיפושים מפורטים במאגר הנתונים כדי למצוא התאמות פוטנציאליות עבור המועמדים שהם מחפשים עבורם. החיפושים יכולים להתבצע על פי פרמטרים כגון גיל, מיקום, רקע, מראה, תכונות אישיות וסגנון חסידי. 

הצטרפות למאגר מאפשרת לך נגישות לשדכנים שלעולם לא היו מכירים אותך, ומזכירה אותך לאלה שאולי שכחו, וייתכן שאת/ה תהיה/י ההתאמה המושלמת עבור אנשי הקשר שלהם. מועמדים רשומים יכולים:

◄ לבחור האם לאפשר לחלק מהפרופיל שלהם להיות גלוי למועמדים אחרים ולהוריהם, או לשדכנים בלבד. 

◄ לערוך חיפוש בנתונים ולמצוא מידע על מועמדים אחרים, ללא שמות, תמונות ופרטים ליצירת קשר.  ניתן יהיה לראות את פרטי השדכן/ית העובד/ת עם המועמד הפוטנציאלי, ולפנות אליו/ה לקבלת מידע נוסף. 

   

למי מיועד המאגר?

המאגר מיועד למשודכים/ות לעתיד בקהילת חב"ד.  יש פלטפורמה מיוחדת גם לידידי חב"ד.

האם ההצטרפות למאגר כרוכה בתשלום?

ההצטרפות כרוכה בתשלום חד פעמי, במחיר היכרות של 90 ₪ ($25), למשך התקופה הראשונה של השקת האתר בעברית.  אם לא מוסיפים תמונה, העלות היא 130 ₪ ($36).

האם אפשר לרשום את הבן / הבת שלי למאגר?

כן, ישנה אפשרות לרישום למאגר על ידי ההורה.  בשאלון ניתן לבחור למי להפנות את ההצעות המתאימות – להורה/ למועמד/ת / לאיש קשר אחר.

מה אם אני לא מרגיש/ה בנוח שהפרטים שלי נמצאים באינטרנט?

כל המידע מאוחסן במסד נתונים מאובטח.  שדכנים שאושרו בלבד מקבלים גישה למאגר באמצעות סיסמה, ואין אפשרות לשתף מידע מתוך המאגר.  המועמדים בוחרים האם לאפשר לחלק מהפרופיל שלהם להיות גלוי ונגיש לחיפוש של מועמדים אחרים, או לאפשר לשדכנים בלבד לראות את הפרופיל המלא.

אוקי, אני נרשם/ת. עכשיו מה?

הצוות שלנו יבחן את הפרופיל שלך, ויעמוד אתך בקשר באמצעות דואר אלקטרוני.  לאחר שהתקבלת, עליך לוודא שהשדכנים שמכירים אותך, הוסיפו את הפרופיל שלך לרשימה שלהם.  כך יתאפשר למי שיתעניין בפרופיל שלך, לפנות לאחד משדכנים אלו, לקידום השידוך. תוכל/י גם לערוך חיפושים ולמצוא פרטים חלקיים של מועמדים במסד הנתונים, הכוללים פרטים ליצירת קשר עם השדכן/ית של מועמדים שיעניינו אותך.

מיהם השדכנים של המאגר?

כל שדכני חב"ד בעלי ניסיון, מוזמנים להירשם ולהצטרף למאגר, ולהשתמש בנתונים.  לאחר רישום השדכן/ית, כולל מסירת מידע על שידוכים שהתאים/ה בעבר, מתבצע תהליך אישור השדכנים על ידי ועדת הארגון.  מטרתנו היא לאחד את כל השדכנים המוסמכים בקהילות חב"ד,  לשיתוף פעולה תוך ניצול הטכנולוגיה, על מנת לקדם שידוכים בקהילה ולזרז את הגאולה השלמה, וכדברי הרבי לשדכנית - "לבנות בתים זה גם מקדם פני משיח". 

לחץ כאן לקבלת רשימה חלקית של השדכנים שלנו.

אפשר לדעת עוד על המאגר?

ניתן לפנות אלינו ישירות בכל שאלה שעשויה להתעורר לinfo@chabadmatch.com